FORUM Gildii SerceSmoka - www.sercesmoka.pun.pl

* Nastał tedy czas gdy powróciły smoki ... *

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-03-25 14:19:35

 Tronuss

Przywódca Gildii

Call me!
Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 133
Punktów :   
Klasa Postaci: Rycerz
Poziom: 109
Profesja: Palladyn

Łowca - pytania i przydatne odpowiedzi

Całkiem sporo przydatnych porad dla łowcy, które znalazłem na forum LC

Pyta KOleszka na forum LC
1.Wystarczy 25k PU ?
2.Na jakim lvl farma ? (17.20.23.25.27.29.30)?
3.Czy z wepem 53+15 i setem 55-57 +6 dałbym rade solo w Tombie ?
4.Opłaca mi się robić plvl od 53 lvl ?
5.Ile bym musiał wydać kaski na eski od 53lvl a ile na 59lvl ? (Gram na Ibres)


Odpowiada RiTA
1. Wystarczy.
2. Najszybciej farmi się na poziomie 17, aczkolwiek z powodu wielu niecywilizowanych osób wybrałabym 23.
3. Hmm.. zależy czy masz zamiar używać dopalacze typu DPA, DPO, karry i neny. Jednak łowca bije z dystansu, więc jeżeli Siatka będzie Ci wchodzić spokojnie zabijesz Skrzeka.
4. W ogóle nie opłaca się robić plvlu na takich poziomach, ponieważ wtedy najlepiej można poznać swoją postać - jej atuty i wady. Możesz się nią bawić. A później pozostaną Ci tylko ściany Tomba.. naprawdę jak plvl to już na hlvlu.
5. Na to pytanie niestety nie znam odpowiedzi.

Pyta KIPLING na forum LC:
A więc tak, jak radziłby sobie łowca ;
70 lvl, set 70-72+4, wep 69+12 - bijąc skrzeki

1. Czy potki by schodziły bardzo szybko ?
2. Ile skrzeków dałby rade taki łowca utrzymać na klacie?
3. Czy opłacało by sie bić skrzeki, czy lepiej bić troche dłużej, ale bić antyki ?
4. Czy bijąc skrzeki (solo), warto używać strzelectwa? No bo przecież ona zmniejsza obronę co mogło by wpłynąć na większą szanse na deda - Czy z takim eq nie było by tak cięzko ?
5. Czy łowca 77 lvl - set 75-75 g5e , wep 73+15 - dałby rade bić na duszach w ege ? Jeżeli tak , to ile max utrzymał by na sobie ich?


Odpowiada PanKtos
1. Tak schodziły by szybko
2. Jednego a czasem musiał byś uciekać jak słabe biżu
3. Powodzenia w biciu antyków
4. Nie warto bo nie możesz sie poruszać a czasem trzeba uciekać jak mało hp
5. Tak dał byś rade, a ile utrzymasz to zależy od tego czy często cie trafią, czasem zabijałem po 3-5 na raz i nie traciłem nic hp a czasem 2 mnie potrafiły niemal ze zabić.

Na forum LC COnstantineVelos pyta o skille

Odpowiada Alura:

AKTYWNE
1] Strzała ognia: jeden z dwóch skilli bijących => max
2] Przeszycie: drugi skill bijący => max
3] Ukryty strzał: skill wykorzystywany jedynie w połączeniu z niewidzialnością; w expie w ogóle nie przydatny, bo kto znika przed mobami, żeby je atakować... ; dobry jedynie na arene, jako dodatkowy skill, którym możemy zaatakować przeciwnika w pvp; max tylko jeśli zamierzasz bawić się na arenie
4] Strzelectwo: buff osobisty; zwiększa nam stanowczo atak, ale unieruchamia postać w miejscu obniżając nieco jej obronę. Przydatny zarówno w pve jak i pvp. Ktoś może powie, że obniża się nieco nasza obrona i może być niebezpiecznie w expie, ale od czego są leki? Jak będzie sytuacja, że moby trafiają cię zbyt mocno, uwalniasz się lekiem na więzy i odbiegasz na bezpieczną odległość. W pvp np solo z rycerzem na strzelectwie czasem wygląda tak, że przeciwnik do Ciebie nie zdąży nawet dobiec, jeśli ładnie trafisz chociażby przeszyciem i dobijesz "lewym". Polecam wymaksować.

Kolejne skille aktywne są dopiero od 102lv w górę. Póki co nie powiem Ci, w co tam warto pakować a w co nie, bo sama jeszcze nie doszłam do takiego lvl-u

PASYWNE
Tu nie ma co wiele dyskutować. Wszystkie skille pasywne powinny być wymaksowane.

Właściwie powiem Ci, że dyskutując o tym, które skille warto a które nie warto to hmmm... farmisz po to, by mieć wszystko wymaksowane. Nawet jeśli nie będziesz używać jakichś skilli, to stanowić będą pewną "bazę pu", z której być może kiedyś będziesz mógł sobie cofnąć w razie potrzeby pu.

Pyta Koori na forum LC :
Gram szelmą, 25 lvl (farma), w przyszłości zamachowcem. Obecnie mam niecałe 8k pu, planuję wyfarmić 15k. Bije sztyletami na 25 lvl +10. Tak więc:
1. Do jakiego lvla starczy mi tyle pu?
2. Kiedy i gdzie można ew. dofarmiać?
3. Do 32 lvla expić w procku, a później...?
4. Ile czasu może zająć dobicie do tych 15k? ^^'


Odpowiada Anel :
1. Do 90 spokojnie, przy obecnych cenach pewnie jeszcze dłużej. Zakładając, że nie wyzerujesz się przy dedach.
2. W Merak się dobrze dofarmia, Margadoom polecam (40-50 lvl).
3. Cóż... Skoro to Twoja pierwsza postać to odradzam pójście od razu na sfinksy. Może coś fajnego w Merak, albo w Dratan - pobiegaj, pobij, zobacz, gdzie Ci wygodnie
4. Zależnie od czasu poświęcanego na grę - dwa/trzy tygodnie.

Pozdrawiam

Offline

 
*** Witamy na forum Gildii "SerceSmoka" - www.sercesmoka.pun.pl ***

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl