FORUM Gildii SerceSmoka - www.sercesmoka.pun.pl

* Nastał tedy czas gdy powróciły smoki ... *

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-03-25 17:11:41

 Tronuss

Przywódca Gildii

Call me!
Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 133
Punktów :   
Klasa Postaci: Rycerz
Poziom: 109
Profesja: Palladyn

Cień - Punkty statystyk - Umiejętności - Strategia gry

Punkty Statystyk :

Wszystko dajemy w inteligencje. Cień bije praktycznie samymi krytykami.
zwinka - 0
Siła - 0
Kondycja - ?
.



Ta część jest autorstwa lichocho z forum LC

Cień ma na początku 236 pkt do rozdania.
Podstawowe staty cienia z wykupionymi skillami u mistrza (bez rozdania pkt stat) broń i set nieodkryte +0


http://ssfoto.vatos-locos.pl/images/gs9kfw7ufv811e1fkg8.jpg



Co dają pkt statystyk? (te wartości mogą się nieznacznie różnić ze względu na małą próbę dodanych pkt stat (20 siła, 50 zwinka, 100 int, 50 kond):
+1 siła: +0,65 ataku fizycznego (kompletna głupota dawać tu staty)
+1 zwinność: +0,92 ciosu krytycznego i +0,6 ciosu śmiertelnego (jak kto uważa, cień mimo niskich wartości kryt i dedly w statach nieźle sobie radzi)
+1 inteligencja: +0,74 ataku magicznego (tu trzeba dać najwięcej stat)
+1 kondycja: +2,2 HP i 3 MP (jak ktoś grał tytkiem i mu mało życia przeszkadza to można tu dać, ale ja gram czarką i dla mnie to jest wow jak dużo cień ma życia a jeśli chodzi o manę - cień wcale nie ma jej za mało, tak uważam).

Ta część jest autorstwa gracza yhtaarus z forum LC 17.01.11, 14:00

to powiem co ja zrobiłem i jak zmieniałem
co prawda moje doświadczenia są małe - kończę dopiero 90 lev.
otóż na początku poszedłem trochę jak na swoim Specu
100 w inta i resztę w dex. do tego miałem 90% krytykó i biło się BARDZO fajnie. sporo uderzeń krytycznych, co prawda z ręki nie było super, ale nadganiałem właśnie krytykiem
teraz postanowiłem zmienić i zrobić 40 w dex i resztę w int. I cały czas jeszcze nie wiem. Ilośc krytycznych dość wyraźnie spadła (z ok 80-90% do ok 60%). Co prawda także dlatego, że mam teraz tylko 60% w krytyka więc nałożyły się dwie zmiany. No i cały czas jeszcze nie jestem pewien na czym skonczę. sprawdzę to jak będę miał silniejszą broń - bo mozę wtedy przeożenie będzie bardziej zauważalne. Obecnie walczę 90+3 a mam już 91+14. Więc wtedy pewnie zdecyduję.

Kilka uwag o cieniu gracza herato z forum LC 15.12.10, 06:13

1. Cieniasem expi się bardzo szybko, chyba tylko czarownicą idzie szybciej.
2. W PvP pozytywynie mnie cień zaskoczył jak na postać która (póki co w moim przypadku) nie ma stuna.
3. 10% abs hp + 5% abs mp (mi tyle wystarcza można więcej) , 90 krytyk (jakieś 85% twoich hitów to będzie właśnie krytyk jeśli na secie masz 5x 12 dex)
4. Na PvP to tylko celka i uniki.
5. Największy minus cieniasa podczas bicia w pt to to że musisz wysysać dusze... i tak jeśli wysysasz ją z mobka a kolega go ubije zanim wyssiesz (co trochę jednak trwa)
to nici z duszy ... a te przydają się podczas bicia w pt (AoE skill wymaga duszy, nie dość ze potężny dmg to jeszcze się szybko ładuje).
6. Skoro plvl mówisz nie to nie widzę sensu w farmieniu pu Po wyjściu z tomb po 110 lvlu będziesz mieć pewnie jeszcze zapas
7. Nie... trudny w prowadzeniu to jest elemental albo high (chyba) , cieniem gra się łatwo i przyjemnie pod warunkiem że masz wep g5+15 i set g5e z jakimś +

Obserwacje i porady odnośnie gry cieniem 100+ na podstawie własnych doświadczeń gracza vurion z forum LC 11.01.11, 09:48

Jeśli zamierzasz na dłużej pobawić się cieniem od razu mowie ze do 100lvlu będziesz miał męczarnie z cieniem,
wiem bo już osiągnąlem ten etap i teraz dopiero rozumiem czemu niektórzy mówią ze gra cieniem zaczyna się dopiero od 100lvlu, dlatego opowiem kilka faktów o cieniu 100+

1. możliwość założenia (prawie całego) setu b5e 97-101 cienia, dodatkowo b6e (-10) na 106-110lvl eq,
2. jeśli posiadasz wepa 90/91+15 to można sie pobawić wepami 100/102lvl, takie są naprawdę w cenie i ciężko takie zrobić/zdobyć. Jeśli zrobisz sam taki 100 y4+15 to nie dość ze będziesz miał gdzieś 200 ataku więcej to jeszcze przyjemność z tego ze ją sam zrobiłeś.
3. na 100lvlu dopiero można wykupić porządne skille:
- Latanie - lekko zbugowany skill ale przyjemny dla oka
- Zagłada - i wlasnie dlatego sie gra zaczyna, skill ktory wysysa dusze aoe, narazie tylko max 3 duszki ale to wystarcza, laduje sie 30 sek, lecz przy lurowaniu skrzekow i waleniu bariera (laduje sie 10sek) wychodzi akurat na styk,
4. 100lvl oznacza prawdziwy poczatek farmy, do wyboru mamy:
- skrzeki/mumie 100/101lvl - szybko sie ubija lecz dropnie zbyt okazaly(eq)
- mozna tez wybrac sie na dropa, idzie sie na anubisy wojaki i strzelcow, pu podobne jak z podanych wyzej. niestety maja wiecej hp i sa ciut mocniejsze ale przy nadziei ze moze byc to b5e (dosc ladna kaska dla cienia) farma idzie znakomicie
- 3opcja to ppu (solo i ekipa) - mozna jechac sobie na koksie antyki i prastare zombie (103/102lvl) na czarze i eskach, z dobrym eq mozna lurowac po kilka szt i walic obszarem

Biżuteria:
hmm co do acc to bym poradzil tylko jedna opcje: cel + absy, sprawuja sie idealnie i na pvp i na pve, 2x cel + 2x abs hp/mp sprawia ze zadko kiedy brakuje nam hp /mp a celka (wiadomo w pvp) podnosi dosc malawa celnosc naszego cienia

Taktyka w pvp
Głównym skillem jest ponura moc, duza moc, szybko sie laduje i nie jednego potrafi wyzerowac gracza, jesli wejdzie.

cien na 100lvlu (mowie na moim przykladzie) posiada 2450+ ataku mag, z wepem 91 g5+15, 3x cel w acc to jakies 800 cela w statach(dosc malo ale styka) w secie 3x b5e + 2x g5e 1.2k unikow

niestety najgorsze u cienia jest to ze potrzebuje naprawde duzo pu,
ja do 100vla mialem tylko 2 skille na 93lvl wymaxowane, dopiero na 100 zrobilem reset i kupilem skille 100lvl, polecam wlasnie taka farme, do 93lvla na duszach(aby miec zapas na skille 100lvl, pozniej od 100-103lvlu skrzeki i ppu a dopiero na 100lvlu robienie ppu na antykach.

Pozdrawiam

Offline

 
*** Witamy na forum Gildii "SerceSmoka" - www.sercesmoka.pun.pl ***

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwczasy w Niechorzu materace hilding wózek elektryczny od LOG-SYSTEM